• 507
  • 504

כמנהל אתה בוודאי עומד בפני אתגרים רבים הדורשים יכולת תמרון ועבודה רב משימתית לניהול הארגון, על משאביו ועובדיו תוך ניהול המשימה המרכזית שלך להוביל את העסק להצלחה ולריווחיות ובמסגרת הזמן שהינו משאב שתמיד נדמה שהוא חסר. נשמע כמו משימה כמעט בלתי אפשרית? ובכן לא בהכרח! נכון שעל מנת להצליח בכל אלו נדרשת מיומנות ויכולת תמרון שלא לכל המנהלים, גם הטובים, יש באופן טבעי. אך הבשורה הטובה היא שיכולות ניהול אינן חייבות לבוא באופן טבעי והן ניתנות ללמידה ולפיתוח בכל עת .

חלק מהייחודיות של KOU היא  ליווי המנהל באופן אישי תוך הגדרת המטרות בהתאם לניסיון, לידע ולמיומנויות האישיות. הליווי של התהליך הוא הרבה מעבר לקביעת מטרות ומעקב אחר יישומן אלא מקנה לך המנהל אוזן קשבת  וגורם מייעץ בכל אותם אתגרים וקשיים שאתה חווה בעבודתך היומיומית. כבעל יכולת תכנון אסטרטגי, ראייה רחבה ונסיון עשיר בעבודה עם מנהלים אשמח ללוות אותך בתהליך מאתגר למיצוי היכולות האישיות למען הצלחתך האישית והצלחת העסק.

תהליך ליווי מנהלים יקנה לך כלים מעשיים להתמודדות עם האתגר התובעני  אותו חווים מנהלים רבים כגון:

  • ניהול והנעת עובדים תוך האצלת סמכויות שתוביל את העובדים ואת המנהלים לתחושת שייכות, אחריות ומוטיבציה להוכיח את עצמם והכך לקדם הן את עצמם והן את ההתנהלות של הארגון.
  • ניהול נכון של הזמן המוגבל שברשותך על מנת להצליח במשימות הניהול העיקריות שלך מבלי להשאב לטיפול רק בעניינים השוטפים.
  • תכנון אסטרטגי בו יוגדרו מטרות ברורות של הארגון ושל המנהלים והעובדים תוך חלוקת סמכויות ותחומי אחריות ברורים.